1. horšovskotýnský BLEŠÁK

25.04.2014 14:00

Milí přátelé a majitelé různorodých přebytečností,

    rádi bychom vás pozvali na 1. horšovskotýnský BLEŠÁK. Záměrně uvádíme pořadové číslo jedna, neboť bychom tímto prvním konáním chtěli založit tradici bleších trhů putujících našim malebným městečkem.
 

    První konání jsme sice lokalizovali do sálu MKZ, ovšem ta další by již měla probíhat v prostorech originálnějších.
Jejich přidanou hodnotou bude, že vybrané příspěvky, které se z akce vytěží, vždy poputují na podporu vybrané věci v našem městě. Tentokrát společně podpoříme opravu varhan v místním kostele svatého Apolináře.

 

A jak to celé bude fungovat?
 

Naše představa je následující: Každý z prodejců si za symbolický poplatek čtyřiceti korun (budou-li chtít přispět větší částkou, budeme jen rádi) pronajme jedno prodejní místo a jeho nejbližší okolí, které může využít k prodeji svých přebytečných věcí. Není v našich silách zajistit prodej vašeho zboží, ale vždy je možné domluvit se v nějaké menší skupině, ve které by se prodávající prostřídali. Peníze z prodeje jsou samozřejmě vaše! Ozvaly i takové hlasy, které nabízely své zboží k prodeji s tím, že by vybrané peníze rádi přenechaly na dobročinné účely. V takových případech věci osobně prodáme, abychom utržené peníze vložili do společné kasy, jejíž obsah bude zasvěcen vybrané věci.
Nesmíme zapomínat na to, že se především jedná o společenské setkávání, poznávání se a hledání společné řeči. S ohledem na to, bude pro všechny prodávající i návštěvníky připraveno za symbolický příspěvek malé pohoštění.

 

Prodávající se mohou hlásit do pátku 17. dubna nebo do obsazení kapacity míst na email: andreapav@seznam.cz
Informace ohledně organizace všichni dostanou po přihlášení. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy! Kontaktujte Andreu Pavlíčkovou na telefonním čísle 728635377 nebo na výše uvedenou emailovou adresu.


Budeme se těšit, až budeme spolu blešit!